Czwarte miejsce zajeła odżywka Realash

serum do rzęsPodstawowymi zadaniami serum do rzęs Realash jest ich wydłużenie, zagęszczenie, wzmocnienie i przyciemnienie. Efekty takie osiągniemy po dwóch miesiącach kuracji. Jednak rzęsy będą tylko minimalnie dłuższe. Bardziej widoczne będzie przyciemnienie i wzmocnienie. Realash zapobiega wypadaniu rzęs.


Serum do rzęs Realash przeznaczone jest dla osób, których rzęsy są krótkie, słabe i zniszczone zabiegiem chemioterapii albo używaniem nieodpowiednich kosmetyków.
Realash jest bezpiecznym serum do rzęs. Nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Realash mogą używać osoby noszące szkła kontaktowe, mające wady wzroku i posiadające wrażliwą skórę wokół oczu i skórę powiek. Skład Realash również świadczy o bezpieczeństwie. W serum znajdują się: ekstrakty z owoców mango i papai, kwiatów gorzkiej pomarańczy, liści palmy sabałowej oraz ekstrakty roślinne ze skrzypu, lnu i tataraku, a także witaminy E i C.
Buteleczka zawiera 3 ml kosmetyku. Serum do rzęs Realash starcza aż na cztery do pięciu miesięcy stosowania. Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczora. Na oczyszczoną i osuszoną twarz nakłada się serum do rzęs za pomocą pędzelka. Cienką kreskę maluje się u nasady rzęs na górnej i dolnej powiece.
Na maksymalne wydłużenie rzęs trzeba poczekać niestety około siedmiu miesięcy. Tym samym wzrasta koszt kuracji z serum do rzęs Realash.
Buteleczka Realash przypomina zwykłą plastikową fiolkę; nie sprawia wrażenia dobrze wykonanej. Podobne odczucia można mieć w związku z kartonowym opakowaniem.
Zalety:
•    Łatwość aplikacji
•    Wzmacnia rzęs
•    Przyciemnia
•    Zwiększa objętość
Wady:
•    Opakowanie
•    Minimalne efekty dopiero po 2 miesiącach


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!