Dwunaste miejsce Beauty Lash

serum do rzęsBeauty Lash regeneruje rzęsy, odbudowuje ich strukturę, wydłuża, przyciemnia i zagęszcza oraz wygładza, nawilża i zmiękcza strukturę rzęs. Pierwsze efekty widoczne są po czterech tygodniach kuracji, przy czym bardziej zauważalne jest zagęszczenie rzęs niż ich wydłużenie. Beauty Lash wzmacnia rzęsy i zapobiega ich wypadaniu.


Cała kuracja trwa sześć miesięcy. Aplikacja serum do rzęs Beauty Lash jest bardzo prosta. Najpierw należy wykonać demakijaż i osuszyć skórę wokół oczu. Następnie przy pomocy spiczasto zakończonego pędzelka nanosi się niewielką ilość produktu na górną i dolną powiekę tuż przy linii rzęs. Trzeba unikać przedostania się kosmetyku do wnętrza oczu. Jeżeli serum do rzęs wywoła pieczenie lub zaczerwienienie trzeba przemyć oczy dużą ilością wody lub udać się do lekarza (w przypadku zaostrzenia się podrażnień). Niestety po aplikacji rzęsy długo schną; zdarza się, że Beauty Lash skleja rzęsy.

Innymi zaletami serum do rzęs Beauty Lash są: dostępność, cena i brak skutków ubocznych (nie zabarwia powieki, nie powoduje zmian w kolorze siatkówki, ciśnienia w gałce ocznej i ostrości widzenia).

Serum do rzęs Beauty Lash zamknięte jest w plastikowej buteleczce, z której zmywają się napisy, a w efekcie brudzą dłonie. Kartonik natomiast wygląda o wiele lepiej. Czarne i złote kolory sprawiają, że jest on ładny i oryginalny.
Zalety:
•    Zagęszcza rzęsy
•    Dostępność
•    Wzmacnia – rzęsy nie wypadają
Wady:
•    Długo schnie i skleja rzęsy
•    Bardzo nieładne opakowanie
•    Zmywają się napisy z buteleczki


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!