Jedenaste miejsce w rankingu zajęła odżywka do rzęs Kerabione

ODŻYWKA DO RZĘS KERABIONEPopularna swego czasu wśród kobiet odżywka do rzęs Kerabione to produkt wzmacniający. Odżywia i nawilża rzęsy, dzięki czemu są mocniejsze, bardziej gęste i rosną szybciej. Zawiera kompleks trzech składniki, które korzystnie wpływają na zdrowie rzęs: pantenol, bimatoprost i peptydy. Serum uodparnia stare rzęsy, ale również pielęgnuje te nowo wyrośnięte. Kerabione można stosować także na brwi.

Odżywka do rzęs Kerabione to większy niż standardowo produkt o gorszej wydajności.

Jedno opakowanie o pojemności 5 ml wystarcza zaledwie na 3 miesiące. To słaby wynik w porównaniu do innych tego typu produktów. Jest za to bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze wokół oczu i mogą aplikować go wszyscy, którzy noszą szkła kontaktowe. Działa bardzo łagodnie, co z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej wadą. Pierwszą, minimalną zmianę na lepsze zauważa się dopiero około 3 tygodnia stosowania. Przy czym trzeba pamiętać o aplikowaniu produktu codziennie.

Na zewnątrz serum do rzęs Kerabione wygląda trochę jak opakowanie tabletek. Apteczny kartonik kryje w sobie poręczną buteleczkę z wygodnym aplikatorem. Pędzelek jest nieco większy, ale wprawione w użyciu eyelinera osoby nie powinny mieć problemu z nałożeniem serum u nasady rzęs. Przed użyciem należy jednak oczyścić oczy z makijażu i umyć wodą. Wystarczy jedna aplikacja w trakcie dnia, ale przez 8 tygodni należy robić to regularnie.

Zalety:

  • Zawiera prowitaminę B5
  • Łagodna formuła
  • Standardowa aplikacja

Wady:

  • Trochę za duży aplikator
  • Niezadowalające efekty

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!