Lashcode

Lashcode jest – zaraz po Nanolash – kolejnym znanym serum na porost rzęs i choć nie istnieje na rynku tak długo, jak zwycięzca rankingu, to zaczyna zyskiwać ogromną popularność i doskonałe opinie.

Odżywka do rzęs Lashcode ceniona jest za to, że nie tylko przyspiesza wzrost i przyciemnia rzęsy, ale świetnie je wzmacnia, nawilża i poprawia kondycję, To idealna odżywka nawet dla bardzo zniszczonych rzęs.

Kuracja serum do rzęs Lashcode to około 3 miesiące regularnej aplikacji. 

Działanie widać już po dwóch tygodniach, a po miesiącu z pewnością wiele dziewczyn zauważy wzmocnienie i poprawę kondycji rzęs. Systematyczność się opłaca, ponieważ Lashcode szybko przyczynia się do zagęszczenia linii rzęs przyciemnienia i wydłużenia włosków.

Aplikacja serum do rzęs Lashcode z pewnością nikomu nie przyniesie kłopotu. Niewielkim pędzelkiem wystarczy namalować kreskę u nasady rzęs. Odżywka stosuje sie codziennie, najlepiej wieczorem, po dokładnym demakijażu włosków.

Składniki serum do rzęs Lashcode są wyjątkowe. To skład inspirowany naturą, dlatego odnajdziemy w niej ekstrakty z kiełków soi i pszenicy, bajkalinę (wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej), a także cenne aminokwasy i peptydy wzmacniające cebulkę. Naturalne składniki to bezpieczeństwo i troska o powieki.

Serum do rzęs Lashcode ma dużą pojemność, bo aż 5 ml. To na tle innych odzywek duża ilość serum, które wystarczy na wiele miesięcy. Lashcode jest bardzo wydajną odżywką, która dobrze sie wchłania, nie ścieka z powieki, nie powoduje żadnego dyskomfortu w stosowaniu.

Produkt można zakupić na stronie : www.lashcode.pl

Zalety:

•    Wydłuża zwiększa objętość rzęs
•    Wzmacnia, odżywia, przyciemnia włoski
•    Nie podrażnia
•    Łatwo się aplikuje
•    Wydajna odżywka do rzęs o dużej pojemności

Wady:

•   Trzeba ja regularnie stosowac


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!