Lilash na dwudziestym miejscu

Odżywka do rzęs Lilash przeznaczona jest do pielęgnacji rzęs i skóry powiek. Nie posiada właściwości wydłużających i pogrubiających. Dostępna jest w buteleczkach o pojemności 2,95 ml oraz 5,91 ml. Pierwszą z nich potraktować można jako próbkę, druga natomiast wystarcza na około pięć miesięcy kuracji.

Rezultaty kuracji odżywką do rzęs Lilash pojawiają się po trzech miesiącach. Rzęsy są nawilżone, błyszczące, miękkie i zdrowe. Składniki aktywne zapewniają wzmocnienie i regenerację. Uodparniają również rzęsy na działanie czynników zewnętrznych oraz chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi lub spowodowanymi działaniem kosmetyków.

Po całej kuracji rzęsy wydają się grubsze i pełniejsze.

Aplikację odżywką do rzęs Lilash powinno poprzedzić umycie dłoni i zrobienie demakijażu. Następnie pędzelkiem maluje się kreskę tuż przy linii rzęs na górnej i dolnej powiece. Produkt szybko się wchłania, nie spływa do oczu i nie powoduje podrażnień. Lilash w większej buteleczce ma półpłynną konsystencję, dlatego trzeba dokładnie go rozetrzeć. Po przeprowadzeniu aplikacji należy odczekać do trzech minut aż produkt wchłonie się.

Odżywka do rzęs Lilash zamknięta jest w czarnym kartonowym pudełku. W środku znajduje się przegródka, która zabezpiecza przed uszkodzeniem, i ulotka z najważniejszymi informacjami. Opakowanie powinno być chronione przezroczystą folią – mamy wtedy pewność, że nikt przed nami nie otwierał odżywki do rzęs Lilash.

Plusy:

  • wzmacnia, regeneruje i pielęgnuje rzęsy
  • łatwość aplikacji
  • opakowanie
  • dwie pojemności buteleczki

Minusy:

  • wysoka cena
  • nie wydłuża i nie zagęszcza
  • półpłynna formuła odżywki w większym opakowaniu

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!