Miejsce szesnaste M2 Lashes

Odżywka do rzęs M2 Lashes zamknięta jest w czarnej buteleczce o pojemności 5 ml. Ma półpłynną konsystencję, dlatego produkt należy dobrze rozetrzeć na powiekach i uważać, żeby nie przedostał się do oczu. Buteleczka mieści się w eleganckim kartoniku.

Oprócz składników stymulujących wzrost rzęs, odżywka do rzęs M2 Lashes zawiera naturalne substancje. Wśród nich znajdują się między innymi kwas hialuronowy nawilżający skórę powiek i rzęsy oraz witamina B7, zwana inaczej biotyną, która odpowiedzialna jest za odbudowę rzęs i regenerację ich wewnętrznej struktury.

Dostarczenie składników odżywczych możliwe jest tylko przy właściwym przeprowadzeniu aplikacji.

Odżywkę do rzęs M2 Lashes aplikuje się na oczyszczoną z makijażu i osuszoną skórę powiek. Służy do tego pędzelek umieszczony w zakrętce (tak jak w niektórych eyelinerach). Maluje się nim cienką kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powiece. Produkt szybko wchłania się, nie pozostawia śladów na powiekach (może jednak sklejać rzęsy i brudzić je na biało), nie powinien spływać do oczu. Jeżeli jednak płyn przedostanie się do środka oczu, należy je jak najszybciej przemyć wodą, a w razie wystąpienia jakichkolwiek podrażnień, przerwać kurację lub udać się do lekarza.

Po trzech tygodniach pojawiają się pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs M2 Lashes. Na ostateczne rezultaty będziemy musieli poczekać aż dwa miesiące. Po tym czasie rzęsy stają się zdrowsze, ładniejsze i mocniejsze. Wydłużenie i zagęszczenie jest jednak ledwie zauważalne. Po zakończeniu całej kuracji efekty wzmocnienia i wzrostu znikają.

Plusy:

  • regeneruje i wzmacnia rzęsy
  • ładne opakowanie
  • łatwo się aplikuje
  • duża pojemność
  • kilka naturalnych składników

Minusy:

  • efekt szybko znika
  • odżywka mogłaby wydłużać lepiej
  • wysoka cena

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!