Nanolash – Najlepsze Serum do rzęs 2019

serum do rzęsNanolash jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych serum do rzęs. Jego działanie skupia się nie tylko na poprawieniu kondycji rzęs. Nanolash również stymuluje rzęsy do wzrostu, wydłuża je, pogrubia i przyciemnia oraz wzmacnia, odżywia i regeneruje. Po zastosowaniu serum Nanolash zwiększa się objętość rzęs, włoski są nawilżone, błyszczące i mocniejsze.


Kuracja serum do rzęs Nanolash trwa około trzech miesięcy. Pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach, a po miesiącu zauważalna jest znaczna poprawa w wyglądzie rzęs. Chcąc szybko uzyskać rezultaty, należy systematycznie używać Nanolash. Aplikacja serum do rzęs Nanolash jest bardzo łatwa. Pędzelkiem wystarczy namalować kreskę u nasady rzęs – tak jak eyelinerem. Aplikację wykonuje się każdego wieczora.

Składniki serum do rzęs Nanolash są w pełni naturalne. Wśród nich są takie, które aktywują rzęsy do wzrostu, chronią oczy i skórę powiek oraz nawilżające olejki – to właśnie one nadają Nanolash bardzo delikatny zapach. Naturalne składniki zapewniają również bezpieczeństwo podczas kuracji.

Przeciwwskazaniami w stosowaniu serum do rzęs Nanolash są: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność, przebyta chemioterapia.

Serum do rzęs Nanolash jest bardzo wydajne. Buteleczka, która zawiera 3 ml kosmetyku, starcza na kilkumiesięczną kurację.

Opakowanie serum do rzęs Nanolash zostało wykonane bardzo estetycznie i solidnie. W kartoniku zrobionym ze sztywnego materiału, znajdują się przegródki na ulotkę i buteleczkę z kosmetykiem.

Produkt można zakupić na stronie : www.nanolash.pl

Zalety:

•    Wydłuża, pogrubia i zwiększa objętość
•    Wzmacnia, odżywia
•    Pojawiają się nowe włoski
•    Nie podrażnia
•    Łatwość aplikacji
•    Delikatny zapach
•    Opakowanie glamour

Wady:

•    Trochę sztywne opakowanie


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!