Neulash na miejscu siedemnastym

Odżywka do rzęs Neulash zamknięta jest w buteleczce, którą kupić można w dwóch wersjach pojemnościowych: 3,2 ml i 6 ml. Pierwsza z nich wystarcza na około cztery miesiące kuracji, a druga – na sześć miesięcy kuracji.

Aplikacja odżywki do rzęs Neulash przypomina nakładanie eyelinera. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych i dolnych powiekach. Produkt posiada płynną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia żadnych śladów ani na skórze powiek ani na rzęsach. Należy uważać, żeby nie włożyć pędzelka do oka, ponieważ mogłoby to spowodować podrażnienia w postaci mrowienia, zaczerwienienia gałek ocznych, wysuszenia skóry powiek. Aplikacje przeprowadza się każdego wieczoru do momentu osiągnięcia wymarzonego wyglądu.

Po tym czasie odżywkę do rzęs Neulash można nakładać kilka razy w tygodniu.

W trakcie kuracji rzęsy wydłużają się o około trzy mm, pogrubiają się u nasady, wydają się mocniejsze, ładniejsze, bardziej nawilżone i zdrowsze. Takie efekty pojawiają się po ponad miesiącu regularnie wykonywanych aplikacji. Ostateczne wyniki najbardziej widoczne są jednak pod koniec kuracji. Niestety nie utrzymują się długo – zanikają po około dwóch miesiącach od chwili przeprowadzenia ostatniej aplikacji.

Odżywka do rzęs Neulash zawiera kilka naturalnych składników. Odpowiedzialne są za nawilżenie, wzmocnienie, regenerację i wygładzenie. Do tych substancji zalicza się między innymi: kwas hialuronowy, panthenol, witaminy z grupy B oraz ekstrakt z pestek dyni. Składniki te dbają zarówno o rzęsy, jak i o skórę wokół oczu.

Plusy:

  • łatwo i szybko się nakłada
  • naturalne substancje w składzie
  • pielęgnuje rzęsy i skórę powiek
  • 0opakowania o dwóch pojemnościach

Minusy:

  • nie wydłuża dobrze
  • efekty szybko zanikają
  • wysoka cena
  • może powodować dyskomfort

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!