Odżywka do rzęs Joanna Multilashes jest na ósmym miejscu

odżywka  Joanna MultilashesProdukt stworzony dla rzęs, których problemem jest osłabienie. Wzmacnia i wydłuża fazę wzrostu włosków. Natomiast dzięki zawartości jedwabiu, pantenolu i kwasu hialuronowego odżywia, nawilża i zapewnia regenerację. Jeśli masz krótkie i cienkie rzęsy, odżywka do rzęs Multilashes będzie odpowiednie. Pierwsze efekty zauważysz po około 3 tygodniach.

Kuracja z serum do rzęs Joanna Multilashes odbywa się standardowo.

Żeby móc cieszyć się jak najlepszymi efektami, trzeba stosować produkt przez pół roku. W trakcie pierwszych miesięcy Joanna Multilashes powinna lądować u nasady rzęs codziennie. Aż do momentu, w którym osiągnięte zostaną zadowalające efekty. Następnie producent zaleca przejście na tzw. kurację podtrzymującą efekty. Wówczas serum stosuje się średnio co 3 dzień. Niestety tuż po zakończeniu kuracji rzęsy wracają do swojego wcześniejszego wyglądu. Po pierwsze efekty są średnio widoczne. Po drugie utrzymują się bardzo krótko.

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes pogrubia, przyciemnia i wydłuża rzęsy. Ma nieco więcej pojemności niż standardowe produkty do pielęgnacji rzęs. Bezbarwne serum znajduje się w biało-szarej, czteromililitrowej buteleczce. Nakrętka zakończona jest cienkim pędzelkiem z syntetycznego włosia. Aplikator jest płasko ścięty na końcu, dlatego nie sposób precyzyjnie dotrzeć nim do miejsc takich jak np. kąciki oczu. Natomiast sama odżywka do rzęs Multilashes jest dość dobrze opracowana – nie nazbyt płynna, nie ocieka do oczu i jest wydajna.

Zalety:

  • Składniki odżywcze w składzie
  • Wydajna formuła
  • Skutecznie wzmacnia rzęsy

Wady:

  • Nieprecyzyjny pędzelek
  • Krótkotrwałe efekty

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!