Piętnaste miejsce Xlash Pro

Odżywka do rzęs Xlash Pro zamknięta jest w plastikowej buteleczce o pojemności 3 ml. Taka ilość płynu wystarcza na około pięć miesięcy kuracji. Produkt polecany jest tym kobietom, które posiadają krótkie, zniszczone i słabe rzęsy.

Aplikację odżywki do rzęs Xlash Pro należy przeprowadzać każdego wieczoru. Do nakładania płynu służy cienki pędzelek podobny do eyelinera. Maluje się nim kreskę wzdłuż linii rzęs na górnych i dolnych powiekach. Taki zabieg powtarza się do chwili osiągnięcia wymarzonego wyglądu rzęs. Odżywka do rzęs Xlash Pro nie spływa do oczu mimo płynnej konsystencji, szybko się wchłania i nie podrażnia ani skóry powiek, ani oczu.

Przed każdą aplikacją trzeba dokładnie usunąć makijaż i umyć skórę twarzy.

Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Xlash Pro pojawiają się po czterech tygodniach. Jednak ostateczne rezultaty widoczne są dopiero po sześciu tygodniach. Rzęsy w pierwszej kolejności stają się mocniejsze, mniej podatne na uszkodzenia i wypadanie, ich zewnętrzna struktura zostaje wygładzona. W kolejnych tygodniach kuracji rzęsy wydłużają się, zagęszczają i pogrubiają. Niestety efekty nie utrzymują się zbyt długo – zanikają po około trzech miesiącach po zakończeniu kuracji.

Odżywka do rzęs Xlash Pro nie jest polecana pewnej grupie osób. Są to: kobiety w ciąży i karmiące piersią, alergicy i osoby niepełnoletnie. Produkt mógłby wywoływać podrażnienia w postaci suchości i zaczerwienienia skóry, łzawienia oczu, swędzenia, uwrażliwienia powiek na dotyk. Jeżeli jakiekolwiek podrażnienia wystąpią, należy przerwać kurację lub udać się do lekarza.

Buteleczka z odżywką do rzęs Xlash Pro schowano do kartonowego pudełka. Produkt możemy kupić także w większej wersji – 6 ml.

Plusy:

  • wydłuża i wzmacnia rzęsy
  • łatwa aplikacja
  • wydajność
  • opakowanie

Minusy:

  • może niektórych podrażniać
  • efekty znikają po kuracji
  • wysoka cena

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!