Regenerum do rzęs zajął trzecie miejsce

serum do rzęsRegenerum serum do rzęs wzmacnia, odżywia, nawilża, poprawia kondycję rzęs, odbudowuje je i ujednolica ich strukturę. Działanie Regenerum skoncentrowane jest tylko na regeneracji rzęs. Nie wydłuża rzęs, nie zwiększa ich objętości, nie pogrubia i nie przyciemnia.


Minimalny okres kuracji to około trzy miesiące. Pierwsze rezultaty działania serum do rzęs Regenerum widoczne są już po około czterech tygodniach. Skuteczność Regenerum jest bardzo wysoka ze względu na dwa rodzaje serum. Pierwsze z nich chroni rzęsy i okolice oczu, a druga – uelastycznia rzęsy, wzmacnia i nawilża. Serum do rzęs z numerem pierwszym zawiera ekstrakt ze świetlika, a serum do rzęs numer dwa – prowitaminę B5, aloes i witaminę E.

Aplikacja serum do rzęs Regenerum wygląda inaczej również ze względu na dwa rodzaje aplikatorów.

Jednym z nich jest pędzelek, którym rysuje się kreskę u nasady rzęs. Drugim jest szczoteczka, za pomocą której rozprowadza się kosmetyk na całej długości rzęs.
Serum do rzęs Regenerum jest wydajnym, a także stosunkowo tanim produktem. Plusem jest również przezroczyste opakowanie, dzięki czemu można sprawdzić zawartość i ilość kosmetyku. Odmienne jest też opakowanie Regenerum. Biało – czarne kolory ładnie komponują się z wyrazistym pomarańczowym pędzelkiem.
Zalety:
•    Dwa rodzaje odżywek
•    Wzmacnia
•    Regeneruje
•    Pudełeczko inne niż wszystkie
Wady:
•    Niewygodny aplikator
•    Nie wydłuża rzęs


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!