Revitalash serum do rzęs – drugie miejsce w rankingu

serum do rzęsSerum do rzęs Revitalash stymuluje rzęsy do wzrostu, wydłuż je, pogrubia i wzmacnia. Pierwsze efekty widoczne są po czterech do sześciu tygodni kuracji. Rzęsy w tym czasie rosną, mocniej ukorzeniają się w powiece i są grubsze. Bezpieczeństwo Revitalash potwierdzone jest testami laboratoryjnymi. Stwierdzono w nich, że serum do rzęs nie spływa do oczu, nie wywołuje podrażnień i nie uczula.


Bezpieczeństwo gwarantuje również skład serum do rzęs. Obecne w Revitalash są między innymi: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica i nagietek lekarski.

Okres kuracji uzależniony jest od pojemności buteleczki. Serum do rzęs Revitalash dostępne jest bowiem w wersji większej – 3, 5 ml oraz mniejszej – 2 ml. Większa buteleczka wystarcza na sześć miesięcy kuracji. Aplikacje przeprowadza się co wieczór. Revitalash nanosi się cienkim pędzelkiem na górną linię rzęs. Po około czterech tygodniach zaleca się stosować Revitalash klika razy w tygodniu dla podtrzymania efektów kuracji. Podczas końcowych faz kuracji zaobserwować można, że Revitalash odbarwia powiekę.

Opakowanie serum do rzęs Revitalash zostało ciekawie zaprojektowane. Buteleczka znajduje się w specjalnej przegródce, która zapobiega przesuwaniu się serum do rzęs.
Zalety:
•    Wydłuża i wzmacnia rzęsy
•    Łatwość aplikacji
•    Ciekawie „zaprojektowane” opakowanie
•    Nie wywołuje uczuleń

Wady:
•    Odbarwia powiekę


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!