Siódme miejsce w naszym rankingu zajeła odżywka Biotebal rzęsy XXL

BIOTEBAL RZĘSY XXL SERUM

Jedna z najczęściej polecanych w aptekach odżywek do rzęs to Biotebal Rzęsy XXL. Za sprawą formuły Inno-BiBiotin wzmacnia i odżywia rzęsy. Zapewnia im zdrowie, szybszy wzrost i zagęszczenie. Optycznie może wydawać się, że jest ich więcej, choć serum nie działa aż tak intensywnie, żeby pobudzać wzrost nowych włosków.

Odżywka do rzęs Biotebal zwiększa objętość rzęs za sprawą wspomnianego kompleksu odżywczego.

W jego skład wchodzą m.in. biotyna (inaczej nazywana witaminą H), pantenol, bimatoprost (substancja okulistyczna), ekstrakt ze świetlika oraz wyciąg z pestek dyni. Choć skład wydaje się bardzo naturalny i bogaty, może powodować dyskomfort tuż po aplikacji, choć uzależnione jest to od predyspozycji. Podobnie jak efekty – u jednych będą bardziej, a u innych mniej widoczne. Pojawiają się zawsze około 3-4 tygodnia.

Serum należy stosować regularnie, bo to warunek skuteczności. Zaleca się aplikować je u nasady rzęs raz dziennie, każdego wieczoru przed pójściem spać. Odżywka do rzęs Biotebal Rzęsy XXL musi się dobrze wchłonąć, żeby zacząć działać. Skuteczność obniża się także, jeśli nie zmyjemy dokładnie makijażu i zanieczyszczeń z oczu. Preparat należy nanosić cienką warstwą na linię czystych i osuszonych rzęs przynajmniej przez 2 miesiące. Biotebal Rzęsy XXL wystarcza jednak na dłużej. Opinie wskazują jednak, że po tym dość tanim produkcie nie można oczekiwać spektakularnych i długotrwałych efektów.

Zalety:

  • Naturalne składniki
  • Przyspiesza wzrost i zagęszcza
  • Bezproblemowa aplikacja
  • Wydajność

Wady:

  • Krótkotrwałe rezultaty
  • Dyskomfort po aplikacji

Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!