Trzynaste miejsce Serum do rzęs Lipocils

serum do rzęsSerum do rzęs Lipocils wydłuża, wzmacnia i stymuluje rzęsy do wzrostu. Dodatkowo łagodzi, nawilża i chroni skórę wokół oczu. Pierwsze efekty widoczne są już po miesiącu regularnego stosowania; rzęsy są wydłużone o dwa milimetry. Lipocils przeznaczony jest również do regeneracji brwi.


Lipocils ma niebanalny i bardzo dobry skład. Serum do rzęs zawiera: pokrzywę (stymuluje wzrost), kasztanowca zwyczajnego (wzmacnia i zmniejsza przekrwienie oczu), alantoinę, która nawilża, sojową lecytynę, liposomy (dostarczają składniki aktywne w głąb skóry), hamamelis (działa przeciwzapalnie i leczniczo), ziele St. John’s (działa łagodząco) i ekstrakt jabłkowy, który zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

Serum do rzęs Lipocils kosztuje poniżej 100 złotych; dostępny jest w dwóch wersjach: 4, 2 ml i 10 ml.

Opakowanie serum do rzęs Lipocils jest estetycznie wykonane, a srebrne i błękitne kolory dobrze ze sobą współgrają.
Aplikacja serum do rzęs Lipocils przypomina tuszowanie rzęs. Szczoteczką rozczesuje i rozprowadza się kosmetyk na całej długości włosków (brwi i rzęs). Aplikację wykonuje się dwa razy dziennie przez miesiąc, potem tylko raz dziennie. Szczoteczka jest jednak zbyt krótka i gruba, by swobodnie móc dotrzeć nią do najmniejszych rzęs wyrastających w kącikach oczu. Serum do rzęs Lipocils może wywołać łzawienie oczu.
Zalety:
•    Dobry skład
•    Przeznaczony również do brwi
•    Ładne opakowanie
Wady:
•    Mała szczoteczka
•    Wywołuje łzawienie oczu
•    Dziwny zapach
•    Niewielkie efekty


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!