Na dziesiątym miejscu – serum do rzęs Magic Lash

serum do rzęsSerum do rzęs Magic Lash stymuluje rzęsy i brwi do wzrostu, wydłuża je, i wzmacnia. Pierwsze efekty zauważyć już można po dwóch tygodniach stosowania. Cała kuracja trwa od dwóch do trzech miesięcy.


Magic Lash posiada naturalny skład. Znajdują się w nim: nawilżający kwas hialuronowy, enzymy i aminokwasy, które pobudzają rzęsy do wzrostu, witaminy z grupy B, olejek lawendowy i esencje roślinne. Ciekawe jest tu zastosowanie olejku lawendowego. Właśnie temu składnikowi serum do rzęs Magic Lash zawdzięcza oryginalny zapach. Z drugiej jednak strony często słyszy się, że Magic Lash podrażnia; może to być wywołane obecnością tego samego składniku.

Serum do rzęs Magic Lash łatwo aplikuje się na powiekę.

Cienkim pędzelkiem wykonuje się kreskę u nasady rzęs na górnej i dolnej powiece. To samo można zrobić na brwiach. Producent zaleca aplikację dwa lub trzy razy dziennie. Przy tak częstym stosowaniu wydajność serum do rzęs Magic Lash gwałtownie spada, a 5 ml wystarcza tylko na dwa lub trzy miesiące.
Osoby, które noszą szkła kontaktowe również mogą stosować serum do rzęs Magic Lash. Przed aplikacją należy wyjąć soczewki, a po nałożeniu kosmetyku – odczekać 15 minut, by ponownie móc je włożyć.
Opakowanie i buteleczka serum do rzęs Magic Lash nie są ładnie wykonane. Brakuje im z całą pewnością walorów estetycznych.
Zalety:
•    Łatwość aplikacji
•    Ładny zapach
Wady:
•    Opakowanie
•    Może uczulać
•    Mało wydajne


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!