W pierwszej dziesiątce mamy też odżywkę FEG

serum do rzęsSerum do rzęs FEG przeznaczone jest dla osób, które chcą mieć mocniejsze, dłuższe i odżywione rzęsy. FEG regeneruje rzęsy, stymuluje ich wzrost i zapobiega wypadaniu. Serum do rzęs FEG zaleca się tym, którzy mają słabe rzęsy z tendencją do wypadania.


Skład serum do rzęs FEG jest w pełni naturalny.

Zawiera ekstrakty z: ogórka (nawilża i łagodzi ewentualne podrażnienia; również zapobiega im), granatu (regeneruje), zielonej herbaty (przeciwutleniacz), pestek dyni (wpływa na skórę powiek kojąco i odbudowująco).
Bardzo łatwa jest aplikacja serum do rzęs FEG. Niewielkim pędzelkiem maluje się kreskę na górnej i dolnej powiece tuż przy linii rzęs. Zarówno aplikator i konsystencja sprawiają, że FEG długo utrzymuje się na rzęsach i nie spływa do oczu. Serum do rzęs FEG nie podrażnia i nie uczula; jest bezpieczne dla aparatu wzrokowego i skóry wokół oczu.
3 ml serum do rzęs FEG wystarczają na cztery miesiące kuracji; jest zatem wydajnym produktem. Przeznaczony jest dla każdego typu skóry i dla osób powyżej 18 roku życia.
Buteleczka FEG to zwykłe i plastikowe opakowanie, z którego mogą ścierać się litery w trakcie użytkowania. Kartonik natomiast ozdobiony jest zdjęciem prezentującym długie rzęsy; niestety wyglądają one tak, jakby były oblepione tuszem do rzęs i znajdowały się na nich czarne grudki.
Zalety:
•    Łatwo się aplikuje
•    Skład
•    Rzęsy są mocniejsze i ciemniejsze
•    Cena
Wady:
•    Opakowanie i buteleczka
•    Wydajność


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!