Na piątym miejscu mamy Serum do rzęs Long 4 Lashes

serum do rzęsSerum do rzęs Long 4 Lashes wydłuża, zwiększa objętość, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz poprawia ich kondycję. Takie efekty widać już po trzech tygodniach stosowania Long 4 Lashes. Cała kuracja trwa sześć miesięcy, a po jej zakończeniu rzęsy są zregenerowane, ciemniejsze i nawilżone. Serum do rzęs Long 4 Lashes można stosować również na brwi.


Long 4 Lashes zawiera kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia rzęsy, allantoinę ochraniającą oczy i skórę powiek przed podrażnieniami oraz prowitaminę B5, która wzmacnia strukturę rzęs.

Serum do rzęs Long 4 Lashes nakłada się za pomocą aplikatora.

Kreskę maluje się wzdłuż linii rzęs na górnej i dolnej powiece (tak jak eyelinerem). Aplikację poprzedzić należy dokładnym demakijażem. Pędzelek jest jednak zbyt duży. Nie pozwala na wykonanie precyzyjnej kreski u nasady rzęs. Powoduje to ciągłe spływanie Long 4 Lashes do oczu; może powodować zatem uczulenie i wywoływać alergię.
Osoby, które mogą stosować serum do rzęs Long 4 Lashes to: osoby noszące szkła kontaktowe, będące po chemioterapii, noszące sztuczne rzęsy (produkt nie rozpuszcza kleju) i makijaż permanentny oraz te osoby, które wykonują hennę brwi i rzęs.
Serum do rzęs Long 4 Lashes jest łatwo dostępne. Kosztuje niewiele, a kupić można go w drogeriach, dobrze zaopatrzonych aptekach, a nawet w perfumeriach.
Opakowaniem serum do rzęs Long 4 Lashes jest duże, białe, kartonowe pudełko. Plastikowa buteleczka posiada nieporęczną zakrętkę, która jednocześnie jest aplikatorem – nie można dość sprawnie i szybko wykonać aplikacji.
Zalety:
•    Regeneruje
•    Nawilża
•    Przyciemnia
•    Można stosować na brwi
Wady:
•    Opakowanie i buteleczka
•    Aplikator


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!