Na szóstym miejscu uplasowało się serum do rzęs Xlash

serum do rzęsDziałanie serum do rzęs Xlash wiąże się z jego unikalnym składem. Czerwony koral regeneruje, pobudza mieszki włosowe i aktywuje rzęsy do wzrostu. Owoce chebułowca chronią nowo wyrastające rzęsy przed zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Liście urzetu barwierskiego wydłużają, pogrubiają i przyciemniają rzęsy.


Okres kuracji serum do rzęs Xlash wynosi około trzy miesiące.

W tym czasie rzęsy wydłużają się o dwa milimetry, poprawia się ich gęstość, a korzenie wzmacniają się, dłużej utrzymując rzęsy w mieszkach włosowych i na powiekach.
Serum do rzęs Xlash przeszło badania dermatologiczne i okulistyczne. Jest produktem bezpiecznym; nie podrażnia i nie uczula; nie wywołuje alergii; nie odbarwia powieki i tęczówki oczu; nie powoduje zmian w ciśnieniu oka i ostrości widzenia. Bez przeszkód mogą stosować go osoby, które mają suchą i wrażliwą skórę wokół oczu.
Na początku kuracji serum do rzęs Xlash może powodować wypadanie rzęs. Jest to jednak proces normalny – z powieki wypadają starsze i słabsze rzęsy po to, żeby zrobić miejsce nowym i mocniejszym. Po odbyciu całej kuracji i wykorzystaniu serum do rzęs Xlash, widać wyraźne wzmocnienie rzęs. Są one również bardziej odżywione, ładniejsze i zdrowsze.
Serum do rzęs Xlash posiada aplikator podobny do pędzelka w eyelinerze. Bardzo łatwo za jego pomocą nanosi się kosmetyk. Jednym ruchem ręki maluje się kreskę na górnej i dolnej powiece.
Jednym z minusów może być wysoka cena Xlash.
Zalety:
•    Oryginalny skład
•    Aplikator
•    Wzmacnia po odbyciu całej kuracji
•    Nie podrażnia
Wady:
•    Wysoka cena
•    Na początku kuracji rzęsy wypadają


Elżbieta Barankiewicz ( elzbietabarankiewicz@gmail.com )

Stylistka, kosmetyczka i zapalona blogerka. Nie jestem ekspertem - jestem pasjonatką. Posiadam wiedzę, którą chętnie się podzielę!